Vínna karta

Vínna karta

Vináreň Bacchcus
Vítame Vás v jednej z najväčších vinoték-reštaurácií na Slovensku. Ponúkneme Vám vína zo Slovenska, Moravy, Francúzska, Talianska a z ďalších vinohradníckych oblastí sveta. Veď predsa ochutnať dobré víno je ako ochutnať históriu jednotlivých vinárskych krajov a kde ju možno lepšie vnímať, ak nie v starobylej a zároveň malebnej Spišskej Sobote.

Vínna degustácia
Ponúkame Vám možnosť usporiadať vínnu degustáciu. Vhodná zostava niekoľkých vín, jedál, syrov, chuťoviek, odborného výkladu a hudby Vám poskytnú neopakovateľný zážitok. Podrobnejšie informácie získate priamo v Penzióne Fortuna***.

Vínna karta
Starostlivým výberom sa snažíme nájsť tú najlepšiu a čo najoptimálnejšiu kombináciu vín z toho, čo nám jednotliví výrobcovia dokážu ponúknuť. Radi Vás o tom presvedčíme a vynaložíme maximálne úsilie k Vašej spokojnosti. V súčasnosti naša ponuka predstavuje takmer 300 druhov vín a našu ponuku neustále obmieňame.

Penzión Fortuna si vyhradzuje právo na akékoľvek zmeny vo vínnej karte nakoľko niektoré vína majú limitované množstvá prípadne sa zmenil ročník. Odporúčame návštevníkom informovať sa o aktuálnych stavoch a zarezervujte si Vaše vybrané víno vopred.

Penzión Fortuna I.

Letná Terasa & Záhrada

40 miest v prevádzke Máj – September

Denný bar

6 miest