Penzión

Penzión

Penzión Fortuna*** ponúka kvalitné ubytovacie služby, v dvoch dvojpodlažných apartmánoch, osem dvojlôžkových izbách, a jednej jednoposteľovej izby s celkovou kapacitou 28 lôžok vrátane prístelkov. Novinkou penziónu je rozšírenie ubytovacích kapacít, ktoré poskytuje v štýlovo zariadených izbách v samostatnom historickom objekte FORTUNA II.

Každá izba je priestranná s rozlohou od 20 do 50m2, vybavená TV, satelitom, telefónom, minibarom, a sociálnym zariadením s kúpelňou. V celom objekte je možnosť bezplatného pripojenia do siete internet (vysokorýchlostné pripojenie s neobmedzeným množstvom prijatých dát) cez WiFi.

Začiatok nového dňa si môžete vychutnať v Café Restaurant, kde pri bohato prestretom stole na Vás počkajú raňajky. Iste oceníte ponúkané jedlá, ale hlavne denne čerstvé sladké domáce pečivo a záviny.

Raňajky sa podávajú od 6:30 do 10:00 hod.

Obrazová galéria: Strediská penziónu vytvárajú malú galériu výtvarného umenia s motívmi Spišskej Soboty a okolia od známych regionálnych maliarov, ktoré si v prípade záujmu môžete zakúpiť priamo u nás. Pripomenúť si spomienky na Spišskú Sobotu v takejto podobe je jednou z výnimočností Penziónu Fortuna***.

Cenník